Dnia 22 maja 2010 roku
w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła
II w Czechach
odbyły się
X Powiatowe Potyczki Matematyczne.
W konkursie wzięło udział 183 uczniów z 12 szkół podstawowych i 8
szkół gimnazjalnych
z terenu powiatu zduńskowolskiego.
Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali cztery
zadania
w sześciu kategoriach.
Po sprawdzeniu prac trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
I miejsce Jakub Kowalski – SP 10 Zduńska Wola
Aleksandra Nowak – ZPGiSP Szadek
II miejsce Mateusz Półgrabia – SP 10 Zduńska Wola
Wojciech Markowski – SP 7 Zduńska Wola
III miejsce Szymon Jachimiak – SP 7 Zduńska Wola
Paulina Wrąbel – ZGSPiP Czechy
Wyróżnienie Aleksander Forusiński – SP Wojsławice
Mateusz Suchański – SP Annopole Stare
Daria Lisowska – SP 2 Zduńska Wola
Weronika Szpera – SP 7 Zduńska Wola
Marcel Dzwonik – SP 10 Zduńska Wola
I miejsce Dominika Gędek – SP 10 Zduńska Wola
Marta Smolarek – SP 10 Zduńska Wola
Wiktor Rosiak – SP 10 Zduńska Wola
II miejsce Kinga Karwacka – SP Wojsławice
Mateusz Dobrzycki – SP Wojsławice
Kacper Mazurkiewicz – SP 10 Zduńska Wola
Katarzyna Suwald – SP 10 Zduńska Wola
III miejsce Piotr Plichtowski – SP 7 Zduńska Wola
Dominik K************ – SP 11 Zduńska Wola
Wyróżnienie Weronika Łuczak – SP 10 Zduńska Wola
Ewelina Pycek – SP Annopole Stare
I miejsce Wojciech Kaczmarzyński – SP 10 Zduńska Wola
Marta Łyszczarz – SP 2 Zduńska Wola
II miejsce Mateusz Sadowski – SP 2 Zduńska Wola
Daria Buśko – ZGSPiP Czechy
III miejsce Karol Adamiak – SP 11 Zduńska Wola
Wyróżnienie Marlena Kaczmarek – ZGSPiP Czechy
Marcin Guć – SP Wojsławice
Monika Swędrowska – SP 2 Zduńska Wola
Sebastian Wędołowski – SP 10 Zduńska Wola
Michał Stelmasiak – SP 10 Zduńska Wola
Dariusz Paszkiewicz – SP 13 Zduńska Wola
I miejsce Dagmara Piekarczyk – PG 4 Zduńska Wola
Aleksandra Waligórska – PG 2 Zduńska Wola
II miejsce Adam Staniucha – ZGSPiP Czechy
III miejsce Dagmara Kaczmarzyńska – PG 2 Zduńska Wola
Wyróżnienie Jakub Gruda – PG 2 Zduńska Wola
Weronika Pokora – PG 2 Zduńska Wola
Magdalena Życka – PG 2 Zduńska Wola
Maciej Piwowar – PG 2 Zduńska Wola
I miejsce Nikola Półtorak – PG 2 Zduńska Wola
II miejsce Monika Grądzka – ZGiSP Janiszewice
III miejsce Bartłomiej Wolf – PG 1 Zduńska Wola
Kacper Krasowiak – PG 2 Zduńska Wola
Wyróżnienie Izabela Janicka – ZGSPiP Czechy
Maciej Kowalewski – ZGSPiP Czechy
Wioleta Nowicka – ZGSPiP Czechy
Natalia Tomaszewska – ZPGiSP Szadek
I miejsce Mateusz Suś – PG 1 Zduńska Wola
II miejsce Błażej Arczykowski – ZGSPiP Czechy
Aleksandra Zwolińska – ZPGiSP Szadek
III miejsce Małgorzata Kazek – PG 1 Zduńska Wola
Wyróżnienie Karolina Piecyk – ZPGiSP Szadek
Ewa Wawrzyniak – ZPGiSP Szadek
Radosław Ciepichał – ZPGiSP Szadek