Dnia 17 maja 2013 roku
w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła
II w Czechach
odbyły się
XIII Powiatowe Potyczki Matematyczne.
W konkursie wzięło udział 215 uczniów z 15 szkół podstawowych i 10
szkół gimnazjalnych
z terenu powiatu zduńskowolskiego.
Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali cztery
zadania
w sześciu kategoriach.
Po sprawdzeniu prac trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
I miejsce Konrad Lis – SP Krobanów
II miejsce Jakub Kornacki – SP 6 Zduńska Wola
Barbara Rosiak – SP 10 Zduńska Wola
III miejsce Jan Grabiński – SP 2 Zduńska Wola
Zuzanna Różycka – SP 7 Zduńska Wola
Szymon Rudecki – SP 10 Zduńska Wola
Maciej Owczarek – SP 10 Zduńska Wola
Wyróżnienia Nikola Szafran – ZGSPiP Czechy
Oliwia Szczurkowska – SP 2 Zduńska Wola
Natalia Lao – SP 6 Zduńska Wola
Justyna Niewiadomska – SP 6 Zduńska Wola
Piotr Pisarek – SP 7 Zduńska Wola
Piotr Kupczyk – SP 10 Zduńska Wola
I miejsce Dominika Kaczmarek – SP 2 Zduńska Wola
II miejsce Szymon Drabiński – SP 10 Zduńska Wola
III miejsce Małgorzata Sójka – ZPGiSP Szadek
Mateusz Kowalczyk – ZPGiSP Szadek
Jakub Rusek – SP 2 Zduńska Wola
I miejsce Michał Smolarek – SP 10 Zduńska Wola
Jan Górniak – SP 6 Zduńska Wola
II miejsce Dawid Lis – SP Prusinowice
Tomasz Kałużny – SP 10 Zduńska Wola
Bartosz Klimek – SP 6 Zduńska Wola
III miejsce Jakub Kowalczyk – SP 6 Zduńska Wola
Wyróżnienia Agnieszka Dobrowolska – SP Izabelów
Bartosz Dzionek – SP 7 Zduńska Wola
Michał Witczak – SP 10 Zduńska Wola
Michał Osmulski – SP 2 Zduńska Wola
Dominika Serafińska – ZGiSP Janiszewice
I miejsce Maja Sowińska – ZGSPiP Czechy
II miejsce Michał Widawski – PG 2 Zduńska Wola
Mateusz Suchański – ZGSPiP Czechy
III miejsce Mateusz Półgrabia – PG 1 Zduńska Wola
Bartosz Strzeliński – PG 1 Zduńska Wola
Wyróżnienie Paulina Wrąbel – ZGSPiP Czechy
I miejsce Adam Podgrodzki – PG 1 Zduńska Wola
II miejsce Dominika Gędek – PG 2 Zduńska Wola
Anna Gońda – ZPGiSP Szadek
III miejsce Kacper Makowski – ZGSPiP Czechy
Wyróżnienia Igor Kulda – PG 1 Zduńska Wola
Wiktor Rosiak – PG 2 Zduńska Wola
I miejsce Daria Buśko – ZGSPiP Czechy
II miejsce Katarzyna Kowalczyk – PG 1 Zduńska Wola
III miejsce Mateusz Resterny – PG 1 Zduńska Wola
Wyróżnienia Katarzyna Dobrowolska – ZGSPiP Czechy
Gabriel Stelmasiak – G SSO Prusinowice