Dnia 19 maja 2007 roku
w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła
II w Czechach
odbyły się
VII Powiatowe Potyczki Matematyczne.
W konkursie wzięło udział 182 uczniów z 11 szkół podstawowych i 8
szkół gimnazjalnych
z terenu powiatu zduńskowolskiego.
Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali cztery
zadania
w sześciu kategoriach.
Po sprawdzeniu prac trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
I miejsce Natalia Andruszewska – SP 7 Zduńska Wola
Dagmara Kaczmarzyńska – SP 10 Zduńska Wola
Jakub Gruda – SP 10 Zduńska Wola
Marta Mielczarek – ZPGiSP Szadek
II miejsce Agnieszka Andruszewska – SP 7 Zduńska Wola
Piotr Czyżak – SP 13 Zduńska Wola
Adam Staniucha – ZGSPiP Czechy
III miejsce Łukasz Konopka – SP 7 Zduńska Wola
Maciej Piwowar – SP 10 Zduńska Wola
Sebastian Holewski – SP 10 Zduńska Wola
Weronika Pokora – SP 10 Zduńska Wola
I miejsce Nikola Półtorak – SP 2 Zduńska Wola
Robert Kazimierczak – SP 7 Zduńska Wola
II miejsce Maciej Fraszczak – SP 11 Zduńska Wola
III miejsce Kacper Krasowiak – SP 2 Zduńska Wola
Anna Grabińska – SP 2 Zduńska Wola
Adam Wojtysiak – SP Wojsławice
Wyróżnienie Sławomir Karbowiak – SP 13 Zduńska Wola
Marta Otrębska – SP Wojsławice
Małgorzata Mielczarek – SP Wojsławice
Sebastian Dobrzycki – SP Wojsławice
I miejsce Błażej Arczykowski – SP Izabelów
II miejsce Jakub Kaczmarzyński – SP 10 Zduńska Wola
Maria Łukaszewska – SP 10 Zduńska Wola
Paulina Sujecka – SP Izabelów
III miejsce Agnieszka Kaczmarek – ZGSPiP Czechy
Mateusz Matusiak – SP 2 Zduńska Wola
Wyróżnienie Mateusz Sobczak – SP Annopole Stare
Jakub Juszczak – ZGiSP Janiszewice
I miejsce Krystian Jóźwiak – PG 2 Zduńska Wola
II miejsce Martyna Kilian – ZGSPiP Czechy
III miejsce Michał Rutkiewicz – PG 4 Zduńska Wola
Wyróżnienie Mateusz Kępski – PG 1 Zduńska Wola
I miejsce Iwona Grądzka – ZGiSP Janiszewice
II miejsce Mateusz Pohl – PG 2 Zduńska Wola
III miejsce Dominika Sulińska – PG 2 Zduńska Wola
Krystian Sędziński – ZGSPiP Czechy
I miejsce Elżbieta Ratajczyk – PG 2 Zduńska Wola
II miejsce Piotr Karpiński – ZGSPiP Czechy
III miejsce Michał Adamkiewicz – PG 2 Zduńska Wola
Wyróżnienie Katarzyna Zimna – PG 5 Zduńska Wola